Дамска чанта Patrizia Pepe CQ0203/L001-FC87 Lipstick Red/Silver

Дамска чанта Patrizia Pepe CQ0203/L001-FC87 Lipstick Red/Silver

Код: 8051523119733 Категории: , ,

Дамска чанта Patrizia Pepe модел CQ0203/L001-FC87.
Цвят: Червен
Производител: Patrizia Pepe
Код: 8051523119733 8051523119733

Shopping Cart